🚨 Drodzy Mieszkańcy ❗️

Przypominamy, iż jutro, ( tj. 23.03.2024 r. ) Po raz kolejny będziemy prowadzić zbiórkę , w ramach proekologicznej akcji OSP na straży środowiska, zbierając nie tylko elektryczne odpady, ale także tekstylia.

To kolejna doskonała okazja do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy, a dla nas szansa na zdobycie dodatkowych środków dla jednostki !

☎️ Wszelkie pytania proszę kierować do Naczelnika jednostki, dh Michała Kasperek , pod numerem telefonu 📞 508-272-060.

Pomożecie ❓

1. Zbieramy elektrośmieci ( nie zbieramy żarówek ) - według załącznika w galerii.

2. Zbieramy wszelaki złom.

3. Nie zbieramy dywanów, chodników, kołder, śpiworów, narzut na kanapy, zawilgoconej i brudnej odzieży itp. Skupiamy się na czystych i używanych tekstyliach.

4. Tekstylia powinny być suche, czyste i wolne od zanieczyszczeń zewnętrznych. Dbajmy o to, aby ubrania i tkaniny były w jak najlepszym stanie.

5. Podzielmy tekstylia na dwie grupy: Do pierwszych trafiają używane ubrania: damskie, męskie i dziecięce.

Do drugich worków foliowych firany, obrusy, pościel, obuwie, galanteria, w tym skórzana itp.

6. Sprawne zabawki zbieramy do kartonów.

Do współpracy zapraszamy również firmy.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i pomoc w ochronie naszego środowiska. Razem możemy osiągnąć naprawdę wiele! 🚒 👨‍🚒🌱🌏

MB Recycling Elektryczne Śmieci Fundacja Odzyskaj Środowisko Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP